המדריך למציאת פתרונות תאורה לעסקים

מאז ומעולם שאפו בעלי העסק לעצב את השטח שבבעלותם, או את המשרד שבתפעולם באמצעות רכיבי תאורה, אך כיום זו יותר מעוד שכבת עיצוב. בעוד שבעבר, היו אלו רק גופי תאורה פשוטים, ומספר נורות שהפיצו אור צהוב או לבן בלבד, כיום מדובר על גופי תאורה שנעשו בידי אומנים ומעצבים, ובחלקם – נעשו במפעלים כמו בעבר, אך עם גימור עיצובי הרבה יותר מפותח מזה של שנים קודמות. הנורות כבר מזמן לא רק צהובות ולבנות, אלא גם צבעוניות, ממש כמו של ניידות משטרה, או באורות של דיסקוטקים. קוראים לטכנולוגיה הזו LED וזו למעשה שיטה להפקת אור מהמעגל האלקטרוני ישירות, ללא נורה עם חוט להט. הזכוכית, שמעוצבת בצורה של נורה היא רק מטעמי עיצוב. למעשה, אין בה דבר, רק במעגל החשמלי שמפעיל אותה.
 
אפיינו כל חדרי העסק בפתרונות תאורה מעוצבים
 
גשו לכל חדר, ושרטטו בקווי מתאר כיצד יופץ האור, מה יהיה הצבע של האור, וכיצד ייראה גוף התאורה בכל חדר. קבעו מתי האור יהיה רגיל ומתי הוא יהיה LED צבעוני. בתום מלאכת העיצוב, קחו לעצמכם יום מנוחה מפעולה זו, וחזרו שנית לאחר 12-24 שעות לבדוק את עצמכם, ולתקן ניואנסים שונים באפיון אשר בניתם.
 
פנו לכמה בתי עסק המספקים פתרונות תאורה
 
יש לפנות לחנויות התאורה, פשוטן כמשמעותן. על מנת לעשות זאת בצורה טובה ומקצועית, יש להתרשם מהקטלוגים של אותן חנויות, ולבחון האם פתרונות התאורה שלהן אכן נראים כמו אלו שתכננתם להציב בבית העסק. יש לבדוק מהם נתוני צריכת החשמל של כל פתרון תאורה על מנת לבדוק כיצד זה יוצא הכי כלכלי לעסק. אל דאגה: ברגע שעשיתם זאת בחנות תאורה אחת, ביתר החנויות רוב המוצרים יחזרו על עצמם, לעתים בשינויים קלים בלבד.
 
בחרו את בית העסק הסופי שיספק את פתרונות התאורה
 
חשוב שיהיה זה בית עסק מקצועי, המספק את פתרונות התאורה הטובים ביותר ומציע שלטי לד לעסקים, וגם מבצע את ההתקנה בצורה יסודית. ניתן להתרשם מעבודות של תאורנים וחנויות תאורה בפייסבוק, ביוטיוב, או לשאול ממליצים ברשתות אלו. ניתן גם להתרשם מאתרי האינטרנט הישירים של חברות התאורה.
 
פנו אלינו למידע נרחב על פתרונות תאורה לעסקים!