אזעקות

אזעקות עוזרות להגן לא פעם מפני שדידות ופריצות בין אם זה לתוך המשרד, לתוך הרכב או לתוך הבית. אזעקות בדרך- כלל גם מפחידות את הגנב או את הפורץ ומתריעות ממנו להכנס אל תוך הבית או הרכב ולגנוב ציוד. כמו כן, לא פעם אזעקות גם משדרות מעין אות למוקד של חברות אבטחה אשר עם שמיעת האזעקה או עם שמיעת האות ממהרות לשלוח רכב למקום ובו אנשי אבטחה אשר תפקידם הוא למנוע את הפריצה או למנוע את השוד. אזעקות מסוימות לא רק מגיעות אל חברות אבטחה פרטיות. ישנן אזעקות שכאשר הן מופעלות אפילו כוחות משטרה מגיעים למקום. דבר זה מתרחש כאשר יש פריצה למקום ציבורי שיש בו ערך רב.

 

אזעקות לא פעם מותקנות גם במקומות בהם יש חשד של ממש לשוד ובהם יש צורך לחזק ולהדק את האבטחה. מקומות כמו בנקים הינם מקומות בהם יש אבטחה הדוקה ביותר ומותקנים בבנקים שונים אמצעי אבטחה שונים כדי למנוע מקרים של גניבות או מקרים של שודים. בבנקים מותקנים לא פעם כפתורי אזעקות סמויות אשר אינן חשופות לעיניהם של הלקוחות השונים ותפקידם של עובדי הבנק והפקידים ללחוץ עליהם כאשר מתבצע שוד. בזכות אזעקות ובזכות אמצעי בטיחות נוספים כמו מצלמות אבטחה וכן הלאה הפריצה לבנקים נהפכה לדבר שקשה יותר לבצע מבלי להתפס על-ידי המשטרה.

 

אזעקות שקטות הינן אזעקות אשר שולחות אות מסוים למשטרה או לחברת אבטחה פרטית ואשר הגנב או השודד אינם שומעים אותן וזאת כדי שלא יילחצו ולא יירו בבני ערובה, אם יש כאלה. אזעקות שקטות גורמות לשודד להמשיך בפעילות הפלילית בשקט יחסי עד שהמשטרה מגיעה וזאת כדי למנוע מצבי פאניקה שונים. גם מוזיאונים בהן יש יצירות אמנות יקרות ערך נעזרים מאוד באבטחה על-ידי אזעקות.

לקבלת מידע נוסף אודות אזעקות היכנסו להתקנת מטפים לכיבוי אש והתרשמו !